تغییر مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امام سجاد(ع) روستای زرقان ۲۹/فروردین/۱۳۹۴

image_pdfimage_print

ادامه مطلب…تغییر مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امام سجاد(ع) روستای زرقان ۲۹/فروردین/۱۳۹۴

بنابر آخرین اخبار رسیده آقای حسین زرقانی مدیرعامل جدید صندوق قرض الحسنه امام سجاد (ع) روستای زرقان شد.

طی جلسه مورخه ۲۷/فروردین/۱۳۹۴ هیئت امناء صندوق قرض الحسنه امام سجاد (ع) و استماع گزارش های مالی  صندوق قرض الحسنه، آقای حسین زرقانی به سمت مدیرعامل جدید صندوق قرض الحسنه امام سجاد(ع) روستای زرقان انتخاب گردید.

حسین زرقانی همکنون دبیرآموزش و پرورش و عضو شورای اسلامی روستای زرقان می باشد.

پیش از ایشان آقای علی صادقی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه بود.

۲۶ دیدگاه

 1. نمیدونم چرا کلا مدیریت صندوق ها داره عوض میشه مثل مدیریت صندوق میزان که الا نآقای رشیدی شد

 2. با سلام دوست عزیز انگار چشم مسئولین بسته است و نمی بینند آقای زرقانی در زمان دهیار بودن چکار کرد واز وقتی شورا شده چکاری انجام داده که گذاشتنش رئیس صندوق خدا کنه انتخابشون درست باشه و ایشون هم از این شرایط برای منافع سیاسی موجود در اطرافش استفاده نکنه و نظارت خوبی رو این کار باشه.

  • سلام آقا رضا اخه دیگه کیو بزارن می تونید بگید تو زرقان کسی رو نداریم که بزارنش رییس صندوق تا اونجا که من خبر دارم آقای محبوبی و آقای صادقی هم بودن ولی برا این بنده خداها هم هزاران حرف زدن و گفتن …….بزارید یه ۲ سالم این بنده خدا ……بگن براش بعد …..باز یه نخبه سوزی دیگه…..

 3. سلام مهدی عزیز
  از اینکه اقای ع ص در صندوق زرقان حق خیلی از مردم زحمتکش زرقان را ضایع کرد .وفقط به فکر سود شخصی خود بود.وپول مردم را به حساب شخصی خود واریز میکردوبا پول مردم سرمایه گذاری میکرد.اعتبار صندوق را زیر سوال برد.از هیئت مدیره صندوق خواهش میکنم.این بار نظارت خوبی بر عملکرد صندوق داشته باشند تا این بار مردم بااطمینان کامل با صندوق کار کنند.

  • با سلام خدمت شما دوست عزیز ، انصاف این است که چیزی که هنوز اثبات نشده است را بیان نکنیم، در هر صورت نظارت خوب و کافی مانع هرگونه سوء استفاده توسط مسئولین در همه مناصب دولتی وغیر دولتی خواهد شد.

 4. سلام دوست عزیز آقا حسن به قول مدیر سایت منطقی که تا چیزی اثبات نشده نباید آن را بیان کرد
  اما آقا مهدی عزیز کی؟و چه کسی میخواد ثابت کنه ؟این هیئت مدیره صندوق بابا اینا که با انتخاب جدیدشون نشون دادن بعضی حرفای عامیانه رو هم نمی شنوند اونوقت انتظار دارید نظارت باشه . داریم به انتخابات نزدیک می شیم خدا کنه منافع سیاسی این آقا در میون نباشه و وامها هدفمند نباشه .هیئت مدیره لطفا……………………مراقب باشید.

 5. سلام به همه یدوستان چطوره یه مصاحبه بشه با آقای زرقانی و یه گزارش از وضعیت موجود و همینطور گزارش های ۶ ماهه تو مصاحبه های بعدی بده نظرتون چیه دوستان؟

 6. سلام اقا امیر واقا مهدی
  این چیزارو چه کسی میخواد اثبات کند.اقای ع ص هم از مردم زحمتکش زرقان دیر کرد(به نرخ بازار ازاد)می گرفت وهم پول مردم را حساب شخصی خود میذاشت وکار میزد .و صدها کار غیر قانونی دیگر.کل مردم معترض بودن.

  • با سلام، آقا حسن راست میگه ، آقای ع ص با چه رویی هم از مردم بیچاره پول دیرکرد می گرفت و از این طرف نیز پول مردم رو به حساب خودش توی بانک م.ا با نرخ سود بالا واریز می کرد، حسابی که روز شمار بود،این آقا توی این بانک با پول مردم برای خودش اعتباری کسب کرده بود که کارمندان این بانک به محض ورود ع.ص از جا بلند می شدند،اگه این کارمندان محترم می دونستند که سودی که حداقل بالای ۲ میلیون تومان در ماه می شد به حساب فردی واریز میشه که براش حلال وحروم معلوم نیست ، آیا بازهم از جاشون بلند می شدند.حالا با جایگزین شدن ح.ز که پیشینه مبهمی در استفاده از بیت المال داره ،آیا نباید نگران بود،آیا نباید به حال هیئت مدیره صندوق افسوس خورد ، آیا حلقه مدیریت روستای زرقان همچون شورای روستا ،اسیر نوعی باند بازی طایفه ای و جناحی شده تا کی باید این دردها رو در جامعه اسلامی که همه ما ادعای اون رو داریم تحمل کنیم.خدا به خیر کنه….

   • از همه عزیزان درخواست دوباره می شود،سایت را محل دعواهای سیاسی نکنند، انتشار نظرات شما صرفا در جهت حمایت از آزادی بیان است،لطفاً انتقادات خود رابرای پیشرفت و اعتلای روستا در فضای دوستانه بیان نمایید.
    با تشکر مدیر سایت

 7. سلام خدمت مدیر محترم سایت. لطفا همه نظرات رو کنترل کنید و اگر توهین تلقی شد به هر شخصی لطفا منتشر نکنید و گرنه شخص شما مسئول هستید و باعث اختلافات بیشتر می شوید و این سایت شما هم به یک سایت مخرب تبدیل می شود در محیط کوچکی مثل روستا هر کسی که اختلاف شخصی داشته باشد می تواند اینجا تسویه کند و لطفا شما باعث و بانی این کار نباشید و سایت خوبتون رو خراب نکنید. ممنون

  • با توجه به مسائل مطرح شده توسط خوانندگان گرامی سایت ،مدیریت سایت این حق را برای کسانی در نطرات ارسالی به نوعی مخاطب قرارگرفته اند محفوظ می دارد، ایشان در صورت نیاز می توانند پاسخ های خود به شبهات ایجاد شده را برای مدیریت سایت ارسال تا انعکاس داده شود.
   مدیر سایت

 8. با سلام
  از دوستان خواهش می شه که مسائلی که بار حقوقی داره رو مطرح نکنن و از اون دوستمون هم خواهش میکنم تهدید نکنن چون هیچ مسولیتی برای مدیر سایت نداره اما این حق ماست و واس ماست که بدونیم آقای زرقانی در دوران دهیاری چیکار کردن و گزارش ملموس بدن نه اینکه فقط پشت میکروفونی باشه ۲- بعضی چیزا بر مردم روشنه و نیاز به گفتن نداره همه میدونن اما بازگو نمی کنن ۳- همه هم از ارتباط اقای زرقانی و کاندیدای خاص مجلس خبر دارن …………….

 9. علی اقا سلام
  بعضی حرفا که گفته میشود توهین حساب نمی شود .بلکه شفاف سازی بعضی مسائل که رخ می دهد. که خیلی ها از ان خبر ندارند یکی از این مسائل مانند صندوق زرقان که واقعا حق خیلی ها از مردم زحمتکش ضایع شد وسود ان به جیب یک نفر رفت. همه ما دنبال پیشرفت زرقان هستیم.نه تخریب یکدیگر…….به امید فردایی روشنتر برای زرقان و زرقانیان عزیز……
  نا گفته نماند از زحمات مدیر سایت تشکر میکنیم.

 10. سلام. لطفا از مدیر سایت می خواهم بیشتر شفاف سازی کنند و داستان سد کمایستان و حقوق بگیران اونجا و از هیئت مدیره و همچنین میزان دخل و خرج اونجا هم بنویسید.

 11. سلام بزارید آقا مهدی از صندوق و دهیاری بنویسند بعد بریم دورتر و به سد برسیم بهتر نیست برید و از مسولین مصاحبه بگیرید مدیر محترم سایت شاید اونها هم نظراتی داشته باشند

  • با سلام دوباره به همه دوستان؛در خصوص پیگیری درخواست شما برای مصاحبه با مدیران عامل جدید و قدیم صندوق قرض الحسنه، آقای حسین زرقانی ضمن مطالعه نظرات شما عزیزان، در گفتگو با مدیرسایت بیان داشت: انتقادهای نوشته شده را قبول ندارد ، و اگر فردی انتقادی به عملکرد این جانب دارد ، به ایشان مراجعه و انتقادهای خود را چهره به چهره بیان نماید.

 12. و این یعنی که گر نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها اگر روبرو بشه مردم حیا دارند بعضی چیزارو بگن در صورتی که ایشون ضمن زحماتی که کشیدن میدونن اینقدر آتو دست مردم دارن که بهش بگن که خدا میدونه

 13. با سلام به شما دوستان من از ابتدا تا انتها خوندم تا الان هم نظری ندادم ضمن اینکه از همه و مخصوصا مدیر محترم سایت بابت شفاف بودن تشکر می کنم اما در نهایت ضمن احترام به همه ی دوستان دست اندر کار من هم فکر می کنم اگر ترسی از روبرو شدن و گفتن مسائل نباشه یه مصاحبه ایرادی نداره یا اینکه یه پیشنهاد اقا مهدی ما هیچکدوم نیستیم ولی این آقایان رو دعوت به یه پرسش و پاسخ در حسینیه بکنید چطوره ؟دوستان نظر شما چیست

 14. اقا امیر سلام
  نظر شما درباره پرسش پاسخ در حسینیه درست است. اما اینو باید در نظر گرفت که تمام مشکلات روستا ها این است که همه با هم به طریقی قوم هستند .برخ مسائل رو نمیتونن رودرو بگویند.مشکل اصلی روستاها همین است.هم در انتخابات وهم در کلیه مسائل.

 15. با سلام دوست عزیز
  اما اگر قرار باشد تا آخر نگاه قومی و قبیله ای داشت پس پیشرفت زرقان چه می شود همه جا شده است فامیلی مثلا سابقه ی صندوق رو ببین یا همین نخبگان غدیر که همه کار رو شروع کردن البته دور کردن نخبه هارو هم شروع کردن یا خیلی جاهای دیگه …..و اگه اینجوری پیش بریم باید بگیم زرقان خوب بای بای

 16. باسلام آقا امیر همه جا همینه مگه کجای ایران نیست . موسسه ی غدیر هم افتاده دست یک سری ریاست طلب و که همرو از خودشون رنجوندن این اقایون برا همون جا هم لابی میکنن و بعد رای گیری در حالی که ما نخبه های زیادی داریم که از بزرگان و قدیمی های زرقان هستن که کنار نشستن با این برخوردها

 17. سلام اهالی محترم زرقان
  اقای ع ص باید جواب این مردم زحمتکش را بدهد زمانی که با پول مردم سرمایه گذاری می کرد یا اینکه پول مردم را تو حساب شخصی خود میگذاشت .سود های انچنانی میگرفت(ربا میکرد)واسه خود اعتبار کسب میکرد.ومردم زیادی را حقشان را ضایع کرد.حالا باید جواب این مردم را بدهد.
  «یا أیّها الّذین آمنوا لا تَأْکُلُوا أَمْوالَکُمْ بَیْنَکُمْ بِالْباطِلِ»؛ ای کسانی که ایمان آورده‌اید اموال یکدیگر را از طرق نامشروع و غلط و باطل نخورید»
  حضرت علی ـ علیه السّلام ـ می‌فرماید: «اَمّا الظّلم الّذی لا یُترکُ، فَظلمُ العباد بَعضُهُم بعضاً؛ امّا ظلمی که بخشوده نمی‌شود ظلمی است که بعضی از بندگان خدا بر بعض دیگر می‌کنند». (نهج البلاغه، خطبه ۱۷۵ )

 18. – در آیه ۲۷۵ سوره بقره مى خوانیم: «الذین یاکلون الربا لا یقومون الا کما یقوم الذى یتخبطه الشیطان من المس ذلک بانهم قالوا انما البیع مثل الربوا و احل الله البیع و حرام الربوا فمن جائه موعظه من ربه فانتهى فله ما سلف و امره الى الله و من عاد فاولئک اصحاب النار هم فیها خالدون؛ آنها که ربا می خورند برنمی خیزند مگر مانند کسی که شیطان به جنون آشفته اش کرده است. این از آن روست که گفتند: داد و ستد صرفا مانند رباست؛ در صورتی که خدا معامله را حلال و ربا را حرام کرده است. پس اینک کسی که از پروردگارش پندی به او رسد و باز ایستد، آنچه گذشته از آن اوست و کارش با خداست و هر که به (رباخواری) بازگردد، پس آنان دوزخیانند و در آن ماندگارند».

 19. با سلام منتظر همچین روزهایی بودیم امیدوارم مدیر سایت رسالت اطلاع رسانی و خبر نگاری در تمام موارد در زرقان را به خوبی انجام دهند

 20. Hey there! This is my 1st comment here so I just wanted to give a quick shout out and
  tell you I genuinely enjoy reading your blog posts.

  Can you suggest any other blogs/websites/forums that go over the same subjects?

  Thanks!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دو × 5 =

theme